Potřebujete používat systém pro řízení vaší firmy odkudkoliv?

V dnešní době je mnoho firem, které potřebují používat svůj informační systém odkudkoliv i kvůli častější práci z domova. Cloudové informační systémy se stávají populární volbou pro pohodlnou práci z libovolného místa. Existují různé způsoby, jak zajistit přístup k informačnímu systému:

  • využití cloudových systémů (Trello, Notion, ClickUP, JIRA, Asana),
  • ovládání interního systému přes vzdálenou plochu 🙂,
  • vlastní cloudový informační systém na míru.

V případě, že váš současný systém neumožňuje vzdálenou práci nebo nechcete/nemůžete mít svá data v cloudové službě (např. Trello) pro řízení firmy nebo projektů, je pro Vás vývoj informačního systému na míru zajímavou volbou. Tímto způsobem můžete zlepšit efektivitu a automatizovat procesy. Klíčové je vybrat vhodného technologického partnera, který vám pomůže s analýzou, návrhem a implementací systému.

Vývoj informačního systému je náročný, ale přináší mnoho výhod, jako je přizpůsobení a zefektivnění vašich procesů, spokojenější zaměstnance a odstranění duplicitních procesů. Během analýzy se často objevují i další oblasti, které lze automatizovat a usnadnit opakující se práci. Během vývoje doporučuji se zaměřit na pravidelnou komunikaci o vývoji s vývojovým týmem, ideálně jednou za 14 dní. I krátká synchronizace může odhalit nedorozumění, která je lepší vyřešit co nejdříve.

V COexu máme mnoho zkušeností s návrhem a vývojem cloudových informačních systémů. Níže jsou uvedeny ukázkové studie a postupy, které používáme. V případě jakéhokoliv dotazu k vývoji informačního systému na míru nás neváhejte oslovit, rádi vám pomůžeme, nebo si pomocí formuláře zarezervujte konzultaci zdarma.

Ing. František Salava,
10 let business konzultant a analytik

Realizovali jsme projekty i pro tyto společnosti

Avandgarde Prague
Antenne Bayern
Rossum
DigiSmoothie
Česká spořitelna
VRbooster
MPSV ČR
Success Solutions
Czech Tourism

Máte zájem o nezávaznou konzultaci, nebo se chcete jen na něco zeptat?

Nenašli jste všechny potřebné informace?
Neváhejte nám zavolat nebo napsat, rádi vám poradíme!