Vývoj informačních systémů na míru Vytvoříme informační systém,
který vám zajistí přehled o dění ve firmě

Rozsáhlé webové aplikace jsou složitější projekty, na které nestačí „krabicové řešení“. Třeba proto, že potřebujete specifické funkce, vysoké zabezpečení, škálovatelnost nebo přístupnost odkudkoli. Uživatelé nemusí nic instalovat. Stačí, když zadají správnou adresu do webového prohlížeče a zmáčknou enter. A pak to funguje stejně snadno, jako když si pouští video, poslouchají hudbu nebo vyhledávají na mapě.

Jak probíhá vývoj informačního systému

Vyvineme informační systém, který se vám přizpůsobí

Vyvineme informační systém, který se vám přizpůsobí

Postavíme ERP, CRM, intranet nebo jiný software na míru vaší firmě i vašim interním procesům. Ať už IS potřebujete k řízení právní kanceláře, servisních techniků, sportovního areálu nebo podnikáte v jakémkoli jiném oboru.

Podnik budete řídit efektivněji a snížíte riziko chyb

Podnik budete řídit efektivněji a snížíte riziko chyb

Vyvineme pro vás přesně ty funkce, které potřebujete. Budete mít k ruce třeba dashboard s přehledem pro manažery nebo další na míru vytvořené přehledy s možností rozšířené filtrace, které si pak stáhnete v libovolném formátu.

Ujasníme si, jak má systém vypadat

Ujasníme si, jak má systém vypadat

Na začátku vytvoříme tzv. wireframy. Díky nim si sladíme představu o UI, UX i funkcích vašeho systému. Ještě předtím, než začneme programovat, si osaháte prototyp (interaktivní wireframe), a proto vytvoříme systém, který splní vaše očekávání.

Zajistíme hladké zavedení systému do firmy

Zajistíme hladké zavedení systému do firmy

Se zaváděním systémů máme zkušenosti a díky nim zabráníme paralýze vaší firmy. Na začátku přeneseme stávající data do nového systému, a starý i nový systém budou při zavádění fungovat souběžně.

Dlouhodobá spolupráce a férový přístup

Dlouhodobá spolupráce a férový přístup

Zajistíme, aby podnikový informační systém nebo třeba software pro plánování zdrojů fungovaly i několik let po dokončení. Budeme je monitorovat, aktualizovat a zálohovat. A pokud budete mít zájem, tak i rozvíjet. Máme rádi dlouhodobé a férové vztahy.

Pracujeme s moderními technologiemi

Pracujeme s moderními technologiemi

Používáme Python, Angular, GraphQL, RestAPI, PostgreSQL, Amazon AWS a další ověřené technologie, která používají i firmy jako Google, Seznam nebo Spotify.
Více o našich technologiích

Od nápadu na papíře k fungujícímu softwaru

Zadání informačního systému na míru doplníme o 15 let zkušeností

Zadání informačního systému na míru doplníme o 15 let zkušeností

Vy máte představu, jak má nový informační systém posunout vaši firmu a my k tomu přidáme naše CONDENSED experience (COex). To znamená, že s vámi projdeme procesy, které chcete informačním systémem pokrýt, a doplníme je o své nápady a zkušenosti z vývoje obdobných informačních systémů. Navrhneme procesní diagramy, wireframes a specifikaci, aby se zaměstnancům se systémem dobře pracovalo a šetřili čas.

Nastavíme takovou spolupráci, aby dělala radost všem stranám

Nastavíme takovou spolupráci, aby dělala radost všem stranám

Ještě než se pustíme do vývoje informačního systému na zakázku, projdeme i s vašimi zaměstnanci popsané firemní procesy a wireframes. Domluvíme se, jak budeme aplikaci průběžně testovat, abychom směřovali ke stejnému cíli. Navrhneme milníky a způsob komunikace, abychom postupovali od toho nejpodstatnějšího po ty méně důležité procesy. Nastavíme férovou spolupráci, aby dělala radost vám, nám i vašim zaměstnancům.

Vyvineme váš informační systém pomocí moderních technologií a postupů

Vyvineme váš informační systém pomocí moderních technologií a postupů

Pro informační systém na zakázku volíme postup, při kterém využíváme moderní programovací jazyky a databáze (např. Python, Angular, PostgreSQL). Zajistíme integraci informačního systému s řadou dalších programů ve vaší firmě jako například účetnictví, docházkový systém nebo Slack, MS Teams, Google kalendář a jiné služby třetích stran.

Spuštěním nového informačního systému to nekončí

Spuštěním nového informačního systému to nekončí

Po dopsání posledních řádek kódu všechno otestujeme a informační systém spustíme. Procesy ve společnosti se však v průběhu času mění, proto jsme k dispozici pro implementaci změn následujících po spuštění, které potřebujete propsat do nového informačního systému. Samozřejmě také zajistíme aktualizace, zálohování a monitoring serverů.

FAQ k vývoji informačních systémů

Jak probíhá analýza informačního systému na míru?

Po tom, co se na první schůzce seznámíme s vašimi požadavky na informační systém se domluvíme na termínu analýzy, která se uskuteční u vás ve firmě. Cílem této analýzy bude zjistit a popsat všechny procesy, které by měl nový informační systém na míru zvládat. Výstupem bude dokument s přesnou specifikaci vašeho nového informačního systému, procesní diagramy, wireframes a harmonogram s rozpočtem.

Co přesně znamená pojem informační systém?

Informační systém (IS) můžeme zjednodušeně definovat jako software, který pomocí jeho funkcí sbírá a zpracovává data, které potom dál předává pracovníkům pro lepší rozhodování, řízení, kontrolu a všechny další pracovní činnosti.

Co když nic nevím o vývoji informačního systému?

Žádné obavy. Celým procesem vývoje informačního systému na míru vás provedeme, vše vám výsvětlíme tak, aby bylo vždy jasné co a proč se bude v rámci vývoje informačního systému dělat.

Jak dlouho trvá vyvinout informační systém na míru?

Méně rozsáhlé informační systémy jsme schopni vyvinout do cca 5 až 6 měsíců. Vývoj informačního systému pro firmy s mezinárodní ambicemi může trvat i rok.

Jak je složité vypracovat kvalitní zadání pro nový informační systém?

Dle našeho názoru, kvalitnímu zadání pro nový informační systém, musí předcházet kvalitně provedená analýza ideálně i s několika workshopy přímo u vás ve firmě. Analýza nám slouží pro získání všech klíčových informací a poznatků, na jejichž základě jsem schopní nový informační systém dobře pochopit, navrhnout procesní diagramy a wireframy. Tyto poklady pak zajistí, že vyvineme informační systém, který pro vás bude opravdovým přínosem. Více o analýze a přípravné fázi projektu si můžete přečíst v našem článku.

Jak proběhne spuštění nového informačního systému u nás ve firmě?

Postupů při spuštění nového IS může být několik: postupné zavedení po modulech IS, paralelní provoz se starým IS nebo okamžitý přechod na nový systém. Na základě našich bohatých zkušeností z předchozích projektů a konkrétní situace ve vaší firmě zvolíme takovou strategii přechodu na nový systém, aby nedošlo k paralýze vašich firemních procesů a vše bylo provedeno s maximálním ohledem na potřeby vaší společnosti a zaměstnanců.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci, nebo se chcete jen na něco zeptat?

Sázíme na moderní technologie

python GraphQL Angular PostgreSQL Django elastic