Máte zastaralý systém plný dobrých nápadů
a chcete jej nahradit novým?

Při náhradě starého systému plného dobrých nápadů za nový je třeba vždy postupovat obezřetně. Doporučuji provést analýzu potřeb a přesně určit požadavky na nový systém a dobře celou změnu vykomunikovat, pokud má systém dobře řešené funkce, mohou se uživatelé obávat, že nový systém bude horší a tím si dopředu staví odpor k novému systému.

Zaměřte se na funkčnost a efektivitu nového systému, který by měl převzít dobré nápady ze stávajícího, přizpůsobit se vašim strategickým cílům rozvoje firmy a zároveň využít moderních technologií a principů jako je třeba lean management.

Vývoj nového systému na míru vám umožní získat konkurenční výhodu (např.: efektivnější práci, menší chybovost, automatizaci procesů, lepší přehled nad děním v celé firmě a spokojenější zaměstnance) a plně vyhovět vašim růstovým potřebám (nové funkce a procesy, větší počet produktů, zákazníků, objednávek, skladových položek atd.). Ze zkušenosti víme, že při analýze nového systému odhalíme i několik míst, která by šla automatizovat a tím práci zrychlit a zároveň v opakujících se činnostech výrazně snížit chybovost.

S vývojem informačních systémů máme mnoho zkušeností a rádi vám pomůžeme i s vývojem nového systému vycházejícího z ověřených funkcí starého systému, pokud máte jakýkoliv dotaz k vývoji informačních systémů na míru, neváhejte nám napsat nebo si rovnou domluvte konzultaci zdarma.

Ing. František Salava,
10 let business konzultant a analytik

Realizovali jsme projekty i pro tyto společnosti

Avandgarde Prague
Antenne Bayern
Rossum
DigiSmoothie
Česká spořitelna
VRbooster
MPSV ČR
Success Solutions
Czech Tourism

Máte zájem o nezávaznou konzultaci, nebo se chcete jen na něco zeptat?

Nenašli jste všechny potřebné informace?
Neváhejte nám zavolat nebo napsat, rádi vám poradíme!