Prodáváte v kamenných prodejnách i online a chcete mít vše synchronizované?

Mít síť kamenných prodejen a provozovat k tomu zároveň eshop představuje výzvy v několika klíčových oblastech:

  • Skladové řízení je důležité pro synchronizaci dostupnosti zboží mezi kamennými prodejnami a e-shopem, vyžaduje spolehlivý systém sledování zásob a aktualizaci informací v reálném čase.
  • Efektivní logistika je nezbytná pro správné doručování zboží z centrálního skladu i poboček, ať už prostřednictvím přepravních společností nebo vyzvedáváním zákazníky.
  • Systém správy objednávek musí být dobře integrovaný, umožňující sledování a správu objednávek z různých kanálů v reálném čase.
  • Důkladná a jasná komunikace se zákazníky je také velice důležitá, aby měli všechny potřebné informace k nákupu a vyzvedávání/vracení zboží i na pobočkách.
  • Zabezpečení a ochrana dat jsou nezbytné pro bezpečné provozování e-shopu a správné zpracování plateb.
  • Školení zaměstnanců na pobočkách je také důležité, aby byli obeznámeni s provozem e-shopu a procesem vyzvedávání objednávek.
  • Implementace a sledování výkonu jsou klíčové pro úspěch této kombinace prodejních kanálů a vytvoření pozitivního vnímání ze strany zákazníků.

Jestliže hledáte řešení technického zpracování, rádi se podělíme o bohaté zkušenosti a odborné know-how. Podívejte se třeba jak jsme vyvíjeli celosvětový e-shop na knihy Lireka. Společně můžeme efektivně implementovat a optimalizovat procesy, abyste dosáhli úspěšného provozu obou prodejních kanálů a zajistili spokojenost vašich zákazníků.

Josef Vavřina,
Analytik a e-commerce specialista

Jak probíhá vývoj e-shopu na míru

Vytvoříme e-shop podle toho, jak potřebujete

Vytvoříme e-shop podle toho, jak potřebujete

Přeci nebudete kvůli univerzální e-shopové šabloně omezovat potenciál svého byznysu a snižovat pohodlí zákazníků. Postavíme e-shop na služby i na produkty, B2B i B2C. Vždycky tak, aby prodejní platforma vyhovovala vašim firemním procesům, nabízeným produktům či službám.

Vyvineme funkce, které se budou hodit vám i zákazníkům

Vyvineme funkce, které se budou hodit vám i zákazníkům

Zvládneme i milion produktů. Ať už bude položek sebevíc, zákazník se v e-shopu neztratí. Obchod může mluvit více jazyky, ukazovat ceny ve více měnách a zboží v různých velikostech. K vyhledávání přidáme i pokročilé filtrování.
Dáme vám do rukou dynamickou cenotvorbu a manažerské dashboardy, kde budou data, která potřebujete.

E-shop automatizujeme a propojíme

E-shop automatizujeme a propojíme

Váš obchod propojíme přes konektor s dodavatelem, dopravcem, se skladovým i účetním systémem nebo platební bránou. Zboží umístíme na Heureku nebo Amazon marketplace. Aby všechno běželo rychleji a nezáviselo na kapacitách vašich zaměstnanců, e-shop automatizujeme. Sám třeba sníží cenu výrobku, když zlevní vaše konkurence.

Ujasníme si, jak má <span class="whitespace-nowrap">e-shop</span> na míru vypadat

Ujasníme si, jak má e-shop na míru vypadat

Na začátku vytvoříme tzv. wireframy. Díky nim si sladíme představu o UI, UX i funkcích vašeho e-shopu. Ještě předtím, než začneme programovat, si osaháte prototyp (interaktivní wireframe), a proto vytvoříme e-shop, který splní vaše očekávání.

Dlouhodobá spolupráce a&nbsp;férový přístup

Dlouhodobá spolupráce a férový přístup

Zajistíme, aby vaše e-shop řešení fungovalo řadu let po dokončení. Budeme ho udržovat, a pokud budete mít zájem, tak i rozvíjet. Máme rádi dlouhodobé a férové vztahy.

Pracujeme s&nbsp;moderními technologiemi

Pracujeme s moderními technologiemi

Pro vývoj e-shopů používáme Python, Angular, GraphQL, RestAPI, PostgreSQL, Elasticsearch, Amazon AWS a další ověřené technologie, které pohání weby a aplikace jako Google, Seznam nebo Spotify.
Více o našich technologiích

Realizovali jsme projekty i pro tyto společnosti

Avandgarde Prague
Antenne Bayern
Rossum
DigiSmoothie
Česká spořitelna
VRbooster
MPSV ČR
Success Solutions
Czech Tourism

Máte zájem o nezávaznou konzultaci, nebo se chcete jen na něco zeptat?

Nenašli jste všechny potřebné informace?
Neváhejte nám zavolat nebo napsat, rádi vám poradíme!