Přerostli jste svůj e-shop a chcete expandovat?

Existuje několik znaků, které indikují, že už jste své současné e-shopové řešení přerostli:

  • Růst návštěvnosti a prodeje: Pokud váš stávající e-shop již nedokáže zvládnout zvýšený objem návštěvníků a objednávek, které se projevuje například příliš dlouhým načítáním stránek při velké návštěvnosti, problémy při zpracování velkého množství objednávek, řešení větších skladových zásob atd., je potřeba přejít na nové výkonnější řešení.
  • Omezené funkce: Potřebujete rozšířit funkce vašeho e-shopu, které současná platforma nepodporuje? To může zahrnovat například personalizované nabídky, specifickou cenotvorbu, systém slev, různé platební metody, možnost propojení se systémy pro správu skladu a jiné specifické požadavky.
  • Nedostatečná škálovatelnost: Některé e-shopové platformy mají omezenou schopnost škálování podle rostoucích potřeb. Pokud se rozhodnete rozšířit váš obchod na nové trhy, přidat desetitisíce produktů, rozšířit o další jazykové verze nebo mít možnost platit ve více měnách, může být v takovém případě vhodné hledat robustnější e-shopové řešení na míru.
  • Utíká vám konkurence: Pokud sledujete konkurenci a vidíte, že jiné e-shopy nabízejí vylepšené funkce, moderní design nebo lepší uživatelský zážitek a chtěli byste je dohnat, může vám přechod na nový e-shop pomoci zvýšit konkurenceschopnost a udržet si vaše zákazníky.

Pokud potřebujete expandovat, doporučuji prozkoumat pokročilé e-shopové platformy nebo zvážit možnost vytvoření vlastního e-shopu na míru. E-shop na míru vám umožňuje plnou kontrolu nad funkcemi, designem a škálovatelností vašeho e-shopu. Je také důležité si uvědomit, že migrace na nový e-shop je komplexní proces, s kterým vám rádi pomůžeme. Koukněte na naši casestudy Lireky, celosvětového e-shopu s knihami, který obsahuje přes milion produktů, více než 70 měn a je napojen na desítku dopravců, kteří dokáží doručit zboží do více než 140 zemí světa.

Josef Vavřina,
Analytik a e-commerce specialista

Jak probíhá vývoj e-shopu na míru

Vytvoříme e-shop podle toho, jak potřebujete

Vytvoříme e-shop podle toho, jak potřebujete

Přeci nebudete kvůli univerzální e-shopové šabloně omezovat potenciál svého byznysu a snižovat pohodlí zákazníků. Postavíme e-shop na služby i na produkty, B2B i B2C. Vždycky tak, aby prodejní platforma vyhovovala vašim firemním procesům, nabízeným produktům či službám.

Vyvineme funkce, které se budou hodit vám i zákazníkům

Vyvineme funkce, které se budou hodit vám i zákazníkům

Zvládneme i milion produktů. Ať už bude položek sebevíc, zákazník se v e-shopu neztratí. Obchod může mluvit více jazyky, ukazovat ceny ve více měnách a zboží v různých velikostech. K vyhledávání přidáme i pokročilé filtrování.
Dáme vám do rukou dynamickou cenotvorbu a manažerské dashboardy, kde budou data, která potřebujete.

E-shop automatizujeme a propojíme

E-shop automatizujeme a propojíme

Váš obchod propojíme přes konektor s dodavatelem, dopravcem, se skladovým i účetním systémem nebo platební bránou. Zboží umístíme na Heureku nebo Amazon marketplace. Aby všechno běželo rychleji a nezáviselo na kapacitách vašich zaměstnanců, e-shop automatizujeme. Sám třeba sníží cenu výrobku, když zlevní vaše konkurence.

Ujasníme si, jak má <span class="whitespace-nowrap">e-shop</span> na míru vypadat

Ujasníme si, jak má e-shop na míru vypadat

Na začátku vytvoříme tzv. wireframy. Díky nim si sladíme představu o UI, UX i funkcích vašeho e-shopu. Ještě předtím, než začneme programovat, si osaháte prototyp (interaktivní wireframe), a proto vytvoříme e-shop, který splní vaše očekávání.

Dlouhodobá spolupráce a&nbsp;férový přístup

Dlouhodobá spolupráce a férový přístup

Zajistíme, aby vaše e-shop řešení fungovalo řadu let po dokončení. Budeme ho udržovat, a pokud budete mít zájem, tak i rozvíjet. Máme rádi dlouhodobé a férové vztahy.

Pracujeme s&nbsp;moderními technologiemi

Pracujeme s moderními technologiemi

Pro vývoj e-shopů používáme Python, Angular, GraphQL, RestAPI, PostgreSQL, Elasticsearch, Amazon AWS a další ověřené technologie, které pohání weby a aplikace jako Google, Seznam nebo Spotify.
Více o našich technologiích

Realizovali jsme projekty i pro tyto společnosti

Avandgarde Prague
Antenne Bayern
Rossum
DigiSmoothie
Česká spořitelna
VRbooster
MPSV ČR
Success Solutions
Czech Tourism

Máte zájem o nezávaznou konzultaci, nebo se chcete jen na něco zeptat?

Nenašli jste všechny potřebné informace?
Neváhejte nám zavolat nebo napsat, rádi vám poradíme!