Chcete vytvořit e-shop propojený s vaším ERP?

Naši zákazníci často mají ERP systém obsahující všechny důležité informace o produktech, cenách a skladových zásobách a chtějí vytvořit e-shop, který by využíval tyto informace přímo z ERP a prezentoval je zákazníkům. K tomu je třeba vytvořit datový můstek s následujícími klíčovými vlastnostmi:

  • E-shop komunikuje s ERP v reálném čase a získává aktuální informace o dostupnosti produktů, cenách, slevách, stavu objednávek a dalších parametrech. Datový můstek také detekuje změny v ERP a aktualizuje tyto změny na straně klienta a zajišťuje tak konzistenci dat mezi e-shopem a ERP.
  • Propojení mezi e-shopem a ERP je spolehlivé a zabezpečené pomocí autentizace a šifrované komunikace.
  • E-shop neukládá zásadní informace na lokální úrovni, ale dynamicky je synchronizuje s ERP v reálném čase. E-shop má omezenou logiku a většina operací a výpočtů je prováděna na straně ERP, e-shop slouží jen k prezentaci a interakci s daty.

Pokud potřebujete pomoc při vytvoření e-shopu s propojením do vašeho ERP systému, rádi vám nabídneme naše rozsáhlé zkušenosti a odborné znalosti. Podívejte se například na naši casestudy projektu Hranipex.

Josef Vavřina,
Analytik a e-commerce specialista

Jak probíhá vývoj e-shopu na míru

Vytvoříme e-shop podle toho, jak potřebujete

Vytvoříme e-shop podle toho, jak potřebujete

Přeci nebudete kvůli univerzální e-shopové šabloně omezovat potenciál svého byznysu a snižovat pohodlí zákazníků. Postavíme e-shop na služby i na produkty, B2B i B2C. Vždycky tak, aby prodejní platforma vyhovovala vašim firemním procesům, nabízeným produktům či službám.

Vyvineme funkce, které se budou hodit vám i zákazníkům

Vyvineme funkce, které se budou hodit vám i zákazníkům

Zvládneme i milion produktů. Ať už bude položek sebevíc, zákazník se v e-shopu neztratí. Obchod může mluvit více jazyky, ukazovat ceny ve více měnách a zboží v různých velikostech. K vyhledávání přidáme i pokročilé filtrování.
Dáme vám do rukou dynamickou cenotvorbu a manažerské dashboardy, kde budou data, která potřebujete.

E-shop automatizujeme a propojíme

E-shop automatizujeme a propojíme

Váš obchod propojíme přes konektor s dodavatelem, dopravcem, se skladovým i účetním systémem nebo platební bránou. Zboží umístíme na Heureku nebo Amazon marketplace. Aby všechno běželo rychleji a nezáviselo na kapacitách vašich zaměstnanců, e-shop automatizujeme. Sám třeba sníží cenu výrobku, když zlevní vaše konkurence.

Ujasníme si, jak má <span class="whitespace-nowrap">e-shop</span> na míru vypadat

Ujasníme si, jak má e-shop na míru vypadat

Na začátku vytvoříme tzv. wireframy. Díky nim si sladíme představu o UI, UX i funkcích vašeho e-shopu. Ještě předtím, než začneme programovat, si osaháte prototyp (interaktivní wireframe), a proto vytvoříme e-shop, který splní vaše očekávání.

Dlouhodobá spolupráce a&nbsp;férový přístup

Dlouhodobá spolupráce a férový přístup

Zajistíme, aby vaše e-shop řešení fungovalo řadu let po dokončení. Budeme ho udržovat, a pokud budete mít zájem, tak i rozvíjet. Máme rádi dlouhodobé a férové vztahy.

Pracujeme s&nbsp;moderními technologiemi

Pracujeme s moderními technologiemi

Pro vývoj e-shopů používáme Python, Angular, GraphQL, RestAPI, PostgreSQL, Elasticsearch, Amazon AWS a další ověřené technologie, které pohání weby a aplikace jako Google, Seznam nebo Spotify.
Více o našich technologiích

Realizovali jsme projekty i pro tyto společnosti

Avandgarde Prague
Antenne Bayern
Rossum
DigiSmoothie
Česká spořitelna
VRbooster
MPSV ČR
Success Solutions
Czech Tourism

Máte zájem o nezávaznou konzultaci, nebo se chcete jen na něco zeptat?

Nenašli jste všechny potřebné informace?
Neváhejte nám zavolat nebo napsat, rádi vám poradíme!