Máte inovativní nápad a potřebujete k němu software?

Bude stačit, když věnujete 10 minut svého času a zkusíte váš nápad popsat pár větami. Následně se na internetu poohlédněte po cca 3-5 společnostech, které se zabývají vývojem software na míru a oslovte je se svým nápadem.

  • Při výběru vhodného dodavatele se nezaměřujte pouze na cenu je třeba se zaměřit na více aspektů. Doporučuji zvážit další důležité faktory: referenční projekty (zda mají zkušenosti s podobnými projekty), stávající klientela, délka jejich působení na IT trhu, rozsah poskytovaných služeb (zda nabízí kompletní řešení nebo pouze vývoj bez následné údržby), kvalita komunikace na webu a sociálních sítích a v neposlední řadě také vzájemný soulad hodnot.
  • Vývoj software začíná analýzou, která se zabývá návrhem technického řešení projektu vašeho nového softwaru a probíhá většinou formou workshopů, které se věnují pochopení vašich požadavků a cílů. Výstupem analýzy bývá často specifikace projektu - technický dokument popisující projekt a návrh řešení a většinou wireframes - makety/skici nejdůležitějších obrazovek budoucího software, které slouží k lepšímu pochopení obou stran, co bude třeba konkrétně realizovat. Výstupy analýzy jsou něco jako výkresy pro stavbu domu, platí zde stejná paralela, čím lepší výkresy tím lepší výsledek a méně problémů během stavby.

S více než 17 lety působení na trhu jsme v COexu nabrali mnoho zkušeností v oblasti návrhu a vývoje webových aplikací na míru. V případě dotazu k vývoji software nás neváhejte kontaktovat rádi vám pomůže, nebo si zarezervujte konzultaci zdarma k vašemu inovativnímu nápadu.

Ing. František Salava,
10 let business konzultant a analytik

Realizovali jsme projekty i pro tyto společnosti

Avandgarde Prague
Antenne Bayern
Rossum
DigiSmoothie
Česká spořitelna
VRbooster
MPSV ČR
Success Solutions
Czech Tourism

Máte zájem o nezávaznou konzultaci, nebo se chcete jen na něco zeptat?

Nenašli jste všechny potřebné informace?
Neváhejte nám zavolat nebo napsat, rádi vám poradíme!