Chcete vašim zákazníkům nabídnout lepší péči a servis online?

Lepší péči a servis online pro vaše zákazníky můžete zajistit například zákaznickým portálem s informacemi, video návody, kurzy, recenzemi a sdílením informací mezi uživateli samotnými (podobně jako Josef Průša se zákaznickým portálem pro 3D tisk - Printables.com). Takový portál vám a vašim zákazníkům může přinést následující:

  • Zdroj informací: Uživatelé získávají přístup k bohatému množství informací a znalostí, které sdílejí ostatní členové. Může se jednat o návody, tipy, rady, odpovědi na otázky nebo sdílení zkušeností. Čím více uživatelé interagují s portálem a navzájem se podporují, tím je pravděpodobnější, že se budou na portál pravidelně vracet a díky rostoucímu množství uživatelů i posilovat povědomí o vaší značce.
  • Spolupráce a pomoc: Zákaznické portály často podporují interakci a spolupráci mezi uživateli. Uživatelé mohou sdílet své problémy, otázky a nápady a získat pomoc od ostatních uživatelů, kteří mají podobné zájmy nebo zkušenosti. To může vést ke vzniku bohatého obsahu, který je atraktivní pro další uživatele a vyhledávače.
  • Získávání uživatelských dat: Zákaznický portál vám může poskytnout užitečné informace o vašich zákaznících. Tato data mohou obsahovat demografické údaje, preference, zájmy a chování uživatelů. Pomocí nich můžete lépe porozumět uživatelům a přizpůsobit obsah či nabídky produktů nebo služeb podle jejich potřeb.
  • Budování důvěryhodné značky: Kvalitní a aktivní zákaznický portál může přispět ke zvýšení povědomí o vaší značce a vaší autoritě v dané oblasti. Díky důvěře a respektu, které získáte u uživatelů, může být vaše firma vnímána jako důvěryhodný odborník, což přináší konkurenční výhodu a důvěru zákazníků.

Příkladem péče a servisu zákazníkům je zákaznický portál pro uživatele 3D tiskáren (www.printables.com), který jsme v COexu vytvořili pro Průša Research. V případě jakýchkoliv dotazů k vývoji webových aplikaci, zákaznických portálů atd. nás neváhejte kontaktovat nebo si rovnou zarezervujte konzultaci zdarma. Rádi vám poradíme.

Ing. František Salava,
10 let business konzultant a analytik

Realizovali jsme projekty i pro tyto společnosti

Avandgarde Prague
Antenne Bayern
Rossum
DigiSmoothie
Česká spořitelna
VRbooster
MPSV ČR
Success Solutions
Czech Tourism

Máte zájem o nezávaznou konzultaci, nebo se chcete jen na něco zeptat?

Nenašli jste všechny potřebné informace?
Neváhejte nám zavolat nebo napsat, rádi vám poradíme!