Vývoj e-shopů na míru E-shop se musí přizpůsobit vám, ne vy jemu

Vytvoříme e-shop, kde vaši zákazníci pohodlně nakoupí – ať už prodáváte cokoli. Prodejní platformu propojíme se systémy dodavatelů, dopravců a srovnávačů jako Heureka, přes konektor napojíme platební bránu a dáme vám možnost dynamické cenotvorby podle cen vaší konkurence. Informace o prodeji a chování zákazníků budete mít po ruce v přehledných dashboardech.

Jak probíhá vývoj e-shopu na míru

Vytvoříme e-shop podle toho, jak potřebujete

Vytvoříme e-shop podle toho, jak potřebujete

Přeci nebudete kvůli univerzální e-shopové šabloně omezovat potenciál svého byznysu a snižovat pohodlí zákazníků. Postavíme e-shop na služby i na produkty, B2B i B2C. Vždycky tak, aby prodejní platforma vyhovovala vašim firemním procesům, nabízeným produktům či službám.

Vyvineme funkce, které se budou hodit vám i zákazníkům

Vyvineme funkce, které se budou hodit vám i zákazníkům

Zvládneme i milion produktů. Ať už bude položek sebevíc, zákazník se v e-shopu neztratí. Obchod může mluvit více jazyky, ukazovat ceny ve více měnách a zboží v různých velikostech. K vyhledávání přidáme i pokročilé filtrování.
Dáme vám do rukou dynamickou cenotvorbu a manažerské dashboardy, kde budou data, která potřebujete.

E-shop automatizujeme a propojíme

E-shop automatizujeme a propojíme

Váš obchod propojíme přes konektor s dodavatelem, dopravcem, se skladovým i účetním systémem nebo platební bránou. Zboží umístíme na Heureku nebo Amazon marketplace. Aby všechno běželo rychleji a nezáviselo na kapacitách vašich zaměstnanců, e-shop automatizujeme. Sám třeba sníží cenu výrobku, když zlevní vaše konkurence.

Ujasníme si, jak má <span class="whitespace-nowrap">e-shop</span> na míru vypadat

Ujasníme si, jak má e-shop na míru vypadat

Na začátku vytvoříme tzv. wireframy. Díky nim si sladíme představu o UI, UX i funkcích vašeho e-shopu. Ještě předtím, než začneme programovat, si osaháte prototyp (interaktivní wireframe), a proto vytvoříme e-shop, který splní vaše očekávání.

Dlouhodobá spolupráce a&nbsp;férový přístup

Dlouhodobá spolupráce a férový přístup

Zajistíme, aby vaše e-shop řešení fungovalo řadu let po dokončení. Budeme ho udržovat, a pokud budete mít zájem, tak i rozvíjet. Máme rádi dlouhodobé a férové vztahy.

Pracujeme s&nbsp;moderními technologiemi

Pracujeme s moderními technologiemi

Pro vývoj e-shopů používáme Python, Angular, GraphQL, RestAPI, PostgreSQL, Elasticsearch, Amazon AWS a další ověřené technologie, které pohání weby a aplikace jako Google, Seznam nebo Spotify.
Více o našich technologiích

Reálný příklad místo prázdných frází

Vlastnosti námi vyvinutého e-shopu lireka.com

Lireka
Lireka
 • 2,5 milionu produktů v databázi
 • 1 milion produktů k prodeji
 • Prodej produktů v 70 měnách
 • Přepočty cen 1 milion produktů denně
 • Napojení na dopravce DHL Global, DHL Express, MyDelivengo, Chronopost, Colis Privé a další
 • Jazykové varianty pro zákazníky i administrátory
 • Platební brány Stripe, Checkout, Saferpay, Gopay, Comgate
 • Dynamické nastavení cen podle země, marže a dalších parametrů
 • Napojení na skladové hospodářství
 • Napojení e-shopu na dodavatele - importy produktů
 • DPH dle pravidel a limitů jednotlivých zemí
 • B2B objednávky
 • a mnoho dalších funkcí běžných e-shopů

Od nápadu na papíře k fungujícímu softwaru

K&nbsp;vaší představě <span class="whitespace-nowrap">e-shopu</span> na míru přidáme naše bohaté zkušenosti ze světa <span class="whitespace-nowrap">e-commerce</span>

K vaší představě e-shopu na míru přidáme naše bohaté zkušenosti ze světa e-commerce

Propojíme váš obchodní záměr a představu o novém e-shopu na míru se zkušenostmi s tvorbou e-commerce řešení a prodejních B2B portálů. Pro správné navržení e-shopu se vás zeptáme na důležité otázky, např.: kolik měn budete využívat, v jakých zemích a jazycích bude e-shop dostupný, kolik očekáváte denně zákazníků a objednávek, jakým způsobem budete řešit dopravu a faktury, jak bude velký katalog produktů. K odpovědím přidáme zkušenosti z jiných projektů a vytvoříme specifikaci projektu a wireframy pro jednoznačné zadání vývoje e-shopu na míru.

Synergie a&nbsp;férové jednání jsou základ spolupráce při vývoji softwaru

Synergie a férové jednání jsou základ spolupráce při vývoji softwaru

Ještě než začneme s vývojem e-commerce řešení nebo e-shopu na míru, dáme dohromady seznam prioritní úkolů jako napojení na služby třetích stran, integrace platební brány a dopravců, můstek na účetnictví, skladový systém, propojení e-shopu s Amazonem nebo Heurekou – jsou to úkony, které často vyžadují schválení od třetí strany a čím dřív začneme, tím lépe. Snížíme riziko prostojů. Nastavíme také způsob komunikace, harmonogram a postup procesu testování, aby spolupráce na vývoji e-shopu dělala radost vám i nám.

Vyvineme <span class="whitespace-nowrap">e-commerce</span> řešení na míru pomocí moderních postupů a&nbsp;webových technologií

Vyvineme e-commerce řešení na míru pomocí moderních postupů a webových technologií

Vývoj e-commerce řešení začneme od administrace (backoffice), kde postupně připravíme katalog s produkty, objednávkový systém, CMS, napojení na dopravce, rozesílku transakčních emailů zákazníkům s informací o změně stavu objednávky atd. Následně propojíme backoffice s veřejnou částí e-shopu, kde zákazníci nakupují, a pustíme se do integrace platební brány, CDN, nastavení SEO a Google Analytics pro váš marketing.

Spolupráce na rozvoji <span class="whitespace-nowrap">e-commerce</span> řešení pokračuje i&nbsp;po spuštění

Spolupráce na rozvoji e-commerce řešení pokračuje i po spuštění

Po dopsání kódu všechno otestujeme a e-shop na míru spustíme. Naše řešení umožňuje rychlé úpravy nebo doplnění e-shopu o nové funkce podle chování uživatelů či potřeb administrátorů. Pokud zjistíte, že chcete e-shop obohatit o nějakou specifickou funkci, postaráme se o to. Po celou dobu spolupráce budeme váš e-shop udržovat, zálohovat a monitorovat, aby byl maximálně dostupný vašim zákazníkům.

FAQ k vývoji e-shopu

Zvládne váš eshop na míru nabízet 100 000 produktů?

Ano, námi vyvíjené e-shopy dokáží zvládnout i 1 000 000 produktů, když je to potřeba. Přečtěte si jak jsme si poradili s e-commerce řešením pro e-shop www.lireka.com.

Co si mám přesně představit pod pojmem e-commerce rešení?

E-commerce znamená obecně nákup a prodej realizovaný eletronickou formou pomocí internetu. My v COexu vnímáme e-commerce řešení jako celek, který v sobě kromě základního e-shopu pro zákazníky zahrnuje i další navázané funkce pro administrátory, jako je na příklad: napojení na sklady dodavatelů, tisk štítků na balíčky nebo konektor na váš účetní software.

Co když vím, že potřebuji e-shop na míru a vývoji softwaru nerozumím?

Nic se neděje, stačí, že jste odborníkem na váš byznys. Když nám dáte svoji důvěru, provedeme vás procesem vytvoření vašeho nového e-shopu od A do Z. Na základě našich zkušeností z předchozích projektu již víme, jak se máme našich zákázníků ptát, abychom zjistili všechny potřebné aspekty ohledně e-shopu, který potřebujete vytvořit.

Umíte napojit e-shop na platební bránu, účetnictví a dopravce?

Umíme. Toto jsou běžné integrace, které pravidelně realizujeme při vývoje e-shopu na míru. V podstatě dokážeme napojit na váš e-shop téměr jakoukoliv externí službu, která disponuje funkčním a dobře zdokumentovaným API. Více o tomto tématu se můžete dozvědět v sekci automatizace a integrace.

Co bych si měl promyslet, když chci e-shop na míru?

Promyslete si zejména obchodní stránku vašeho projektu. Druhou důležitou věcí nad kterou je třeba se zamyslet je technický aspekt: potřebujete, aby e-shop obsahoval i modul pro fakturaci, správu objednávek nebo třeba napojení na nějakou externí službu? Na tento nelehký úkol nebudete sami. Během uvodní analýzy vám pomůžeme dostat vaši představu “na papír”. Výsledkem tak bude precizně zpracované zadání e-shopu na míru se všemi jeho vlastnostmi a funkcemi.

Umíte vytvořit e-shop ve více jazycích s vícero měnami?

Jelikož máme bohaté zkušenosti z projektů globálních e-commerce řešení, bereme e-shop na míru s vícero jazyky a několika měnami téměř jako samozřejmost. Poradíme si i v případě, když potřebujete řešit vícero rozměrových jednotek. Přečtěte si jak jsme řešili prodejní B2B portál pro Exapro.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci, nebo se chcete jen na něco zeptat?

Sázíme na moderní technologie

python GraphQL Angular PostgreSQL Django elastic